Profil szkoły pływania.

Szkoła pływania oferuje zajęcia w formie indywidualnej i grupowej na pływalni w Chełmcu i Nowym Sączu. Zajęcia prowadzimy dla osób w każdym wieku, które pragną nauczyć się pływać lub doskonalić dany styl pływacki. Czym wcześniej rozpoczniemy oswajanie z wodą tym lepszych rezultatów możemy się spodziewać w przyszłości. Początki pływania są trudne, dlatego instruktor pomoże i zmotywuje do działania, tak aby nasze zmagania dały jak najlepszy wynik.

Poprzez regularne pływanie możemy usprawnić cały organizm i wyrzeźbić sylwetkę. Taka aktywność jest zalecana wszystkich a w szczególności osobom, które zmagają się z nadwagą lub różnego rodzaju bólami. Pływanie odciąża stawy, każdy ruch wykonuje się łatwiej ponieważ ciężar naszego ciała w wodzie jest dużo mniejszy. Dzieci, które pływają w naszej szkole rozwijają cały wachlarz swoich umiejętności motorycznych i interpersonalnych. Stają się odważniejsze, bardziej komunikatywne i optymistycznie nastawione do rozwiązywania problemów.

Kadra szkoły pływania w Nowym Sączu i Chełmcu to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przekazują swoją wiedze i umiejętności w sposób zrozumiały i fachowy. Owocami pracy naszych instruktorów są liczne sukcesy naszych podopiecznych w zawodach pływackich.

Do zobaczenia w wodzie na basenie MOSiR w Nowym Sączu, basenie Aqua Centrum Chełmiec i basenie Hotelu Beskid.

Jeden komentarz do “Profil szkoły pływania.

  1. Idealna szkoła pływania – 5 gwiazdek!

    Szkoła pływania zasługuje na 5 gwiazdek! Profesjonalni instruktorzy, przyjazna atmosfera, świetne podejście do uczestników. Basen w Chełmcu zawsze czysty, a zajęcia dostosowane do każdego poziomu. Szybki postęp gwarantowany. Gorąco polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *